Örgütsel kimlik:

Geo İstanbul fırması, komşu ve BDT ülkelerinde uzmanlık alanlarında yirmi yıla yakın bir süredir faaliyet gösteren tecrübeli Geosentetik, Kimyasal Katkı Maddeleri ve Beton Yöneticilerinin deneyimlerini temel alarak yeni malzemeler sağlamak ve bunları değiştirmek amacıyla 2018 yılında İstanbul'da faaliyetlerine geleneksel malzemelerle başladılar ve ticaret, mühendislik ve inşaat, danışmanlık ve yatırım alanlarında başvuru sahiplerine hizmet sundular.

 

Faaliyet çerçeveleri:

Geo İstanbul'un faaliyetleri aşağıdaki başlıklar ile üç genel kategoriye ayrılmıştır:

1. Ticaret - Uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünlerin temini

2. Geosentetik, beton yapılar ve açık deniz yapılarında özel tasarım, mühendislik ve uygulama hizmetleri.

3. Uluslararası pazarlarda yeni ürünlerin üretiminde danışmanlık ve yatırım hizmeti vermek.


Görünüm:

Dünya pazarlarındaki ve özellikle Orta Doğu'daki ekonomik kargaşayı göz önünde bulunduran bu seri, yöneticilerinin bilgi ve tecrübelerine dayanarak iş hizmetleri, mühendislik ve yeni yatırımlar sunmayı, diğer önde gelen ve aktif şirketlerle bilim ve teknolojiyi rekabet ettirmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Sektörde olmuştur ve uluslararası pazarlardaki payını arttırmaya çalışmaktadır.


Amaç: 

Günün bilgisi ile kaliteli ürünler, tasarım ve mühendislik hizmetleri vermek, genç ve yetenekli kuvvetleri işe almak ve iç ve dış pazarlarda iyi bir varlık için profesyonelce mühendislik eğitimi vermek.